Forskolin - efekty nowego suplementu nie tylko na odchudzanie

Forskolin - efekty nowego suplementu nie tylko na odchudzanie

Redakcja

2016-08-30

brak komentarzy

Pokrzywa indyjska zwykle jest budulcem wielu specyfików wyszczuplających. Informacji na temat owej rośliny jest bardzo niedużo, wobec tego warto dowiedzieć się  o niej czegoś nowego, by bezpiecznie wybrać jeden z zawierających ją preparatów. Przede wszystkim jej substancją aktywną jest forskolina, która stanowi główny element m.in. popularnego ostatnio suplementu o nazwie Forskolin. Efekty stosowania wyciągu z tej egzotycznej pokrzywy obejmują nie tylko spadek kilogramów, ale i również poprawę m.in. jakości snu. 

Forskolina - czy działa? 

Coleus forskohlii, a więc pokrzywa indyjska, pochwiatka, koleus lub zwyczajnie forskolina okazuje się azjatycką rośliną, podobną do polskiej pokrzywy, która różni się od niej głównie swoim ubarwieniem. Oczywiście jednak głównie odróżniaja ją od niej jej właściwości lecznicze, które wpływ mają zarówno na działanie naszego serca, jak i pęcherza czy gospodarkę tłuszczem. 

Forskolina - dla kogo? 

Forskolina okazuje się głównie wykorzystywana we wszystkich terapiach wyszczuplających z uwagi na swoje redukcyjne cechy. Za pomocą owych cech znajduje także wykorzystanie w kulturystyce a także innych dyscyplinach wysiłkowych. Co poniektóre teksty wspominają o jej zaaplikowaniu w kuracji układu krwionośnego, oddechowego, moczowego i przy bezsenności

Forskolina - wpływ na ciało

Pochwiatka jest odpowiedzialna za pomoc ciału w syntezie hormonów tarczycy i stymulowanie trzustki do wydzielania insuliny. Ta druga właściwość okazuje się bardzo eksploatowana w czasie odchudzania a także usuwania nadmiernej wagi.Co więcej forskolina jest odpowiedzialna za: hamowanie syntezy związków tłuszczowych w komórkach, neutralizację przemęczenia, pobudzenie mechanizmów trawiennych oraz wzrost poziomu cAMP w komórkach.

Uwaga! W Internecie pojawiły się podróbki Forskolinu, które trudno odróżnić od oryginalnego suplementu. Zainteresowanych zakupem preparatu odsyłamy do sklepu dystrybutora:

Przeciwwskazaniem do aplikowania forskoliny okazuje się nadwrażliwość na taki związek. Jednak na ogół suplementy z tego rodzaju 100% naturalnym składem należą do bezpiecznych - zaliczyć możemy do nich również Forskolin. Efekty uboczne nie zostały na razie stwierdzone. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 182 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietazdrowieodchudzanie