Forskolin: opinie negatywne - czy warto im ufać?

Forskolin: opinie negatywne - czy warto im ufać?

Redakcja

2016-09-14

brak komentarzy

Fora internetowe przeżywają prawdziwą burzę za każdym razem, gdy na rynku suplementów pojawia się nowy preparat obiecujący zgubienie wszelkich niezbędnych kilogramów. Zwolennicy i przeciwnicy tego sposobu walki w kilogramami wysuwają ku sobie argumenty za i przeciw. Gdzie wśród tylu głosów jest głos rozsądku?

Czym tak naprawdę jest Forskolin?

Forskolin to naturalny preparat, którego bazą jest pokrzywa indyjska. Roślina, zwana również koleusem porasta subtropikalny region Azji Południowo - Wschodniej. Od setek lat jej właściwości były wykorzystywane w naturalnej medycynie hinduskiej i ajurwedzie. Najcenniejszym elementem pokrzywy indyjskiej jest korzeń, będący kopalnią substancji aktywnej - forskoliny. 

Forskolina to substancja, która wyzwala produkcję cyklicznego cAMP. Enzym warunkuje tempo spalania tkanki tłuszczowej w organizmie. Dlatego im więcej cyklicznego cAMP, tym odchudzanie następuje szybciej. Ostatnie badania udowodniły, że sama forskolina przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej nawet dziewięciokrotnie. 

Czy Forskolin jest skuteczny?

Skuteczność Forskolinu potwierdzają liczne badania. W jednym z nich zespół badaczy Bristow’a i Ginsburg’a wybrał reprezentatywną grupę, która następnie została podzielona na dwie podgrupy. Pierwsza brała 50 mg Forskolinu, zaś inni wyłącznie tabletki placebo. Grupa, która zażywała kapsułki z pokrzywy indyjskiej zanotowała aż 9 - krotnie większe spadki wagi niż pozostała grupa. 

Forskolin: negatywne opinie

Wiele negatywnych opinii wynika wyłącznie z niewiedzy bądź błędnego przekonania o niewielkiej skuteczności suplementu, lecz wystarczy wyłącznie spróbować miesięcznej kuracji z Forskolinem, by wyprowadzić się z błędnego przekonania. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 231 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietaodchudzanie