Jak szybko schudnąć przed urlopem? 5 prostych zasad prawidłowej diety

Jak szybko schudnąć przed urlopem? 5 prostych zasad prawidłowej diety

Redakcja

2016-07-25

brak komentarzy

Dowiedz się, jak zaplanować proces odchudzania tak, by za parę tygodni cieszyć się dobrą formą i szczupłym ciałem bez niechcianych kilogramów! 5 porad, dzięki którym opracujesz walkę z nadwagą krok po kroku to doskonały przepis na to, jak schudnąć w sposób racjonalny i świadomy.

1. Załóż dzienniczek żywieniowy

Przez parę dni zapisuj absolutnie wszystko, co jesz. Potem zaznacz przeróżnymi kolorowymi markerami wszystkie grupy składników, przykładowo: bezwartościowe zakąski i to, na co masz szczególną ochotę w czasie diety. Na owej bazie ułóż menu na kolejny tydzień.

2. Gotuj potrawy na parę dni

Szczególnie na początku gotuj obfite porcje, które będziesz mogła rozpisać na parę posiłków. Nie zakładaj, że codziennie będziesz jeść zupełnie co innego. Lepiej naszykować dużo więcej, ponieważ dzięki temu utrzymasz systematyczność spożywania i nie przyjdzie ci do głowy niebezpieczny dla figury pomysł stołowania się w lokalach.

3. Otóż się na nowe receptury

Sprawdź cocktaile, które są nietuczącą i odżywczą przekąską, która możesz mieć zawsze przy sobie. Innym przykładem zdrowej potrawy między posiłkami jest chociażby niskotłuszczowe ciasto marchewkowe lub wszelkiego rodzaju zupy typu chłodnik.

4. Załóż notes aktywności

Wygospodaruj sobie dziennie pół godziny na sport. Może być to błyskawiczny marsz, treningi w domu lub jogging. Aktywność podkręci tempo zrzucania nadwagi i poprawi wygląd twojego ciała.

5. Znajdź miejsce, w którym będziesz robić zakupy

Znajdź dobry targ, gdzie możesz zakupić świeże jagody, pożywne i zdrowe składniki prosto od wytwórców. Istotne, byś świetnie czuła się w tym miejscu i miała duży wybór składników. Wtedy z zadowoleniem zmodyfikujesz swój styl życia zmieniając go na zdrowy. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 206 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietasport