Kilka produktów, które możesz jeść nocą będąc na diecie

Kilka produktów, które możesz jeść nocą będąc na diecie

Redakcja

2016-09-24

brak komentarzy

Myślałaś, że jedzenie w nocy to największy grzech? Otóż okazuje się, że wcale nie, o ile wybierzesz właściwe składniki!

Płatki pełnoziarniste z mlekiem

Ale obowiązkowo małą miseczkę! Dawka płatków musi zmieścić się w twojej 1 garści. Najrozsądniej, jeżeli wykorzystasz mleko obejmujące nie więcej niż 2% tłuszczu.

Awokado na chrupkim pieczywie

Awokado to kopalnia dość dobrych tłuszczów pochodzenia roślinnego, które całkowicie nie wpłyną źle na twoją figurę. Jeżeli nie masz ochoty na chrupkie wypieki, pomieszaj awokado z kawałkami cebulki i zjedz jak surówkę.

Jajko ugotowane na twardo na chrupkim pieczywie

Jajko to świetne bogactwo białka, które nie powoduje przyrostu wagi, a przyspiesza odbudowę mięśni po ćwiczeniach. Taki posiłek cię nasyci, ale nie spowoduje, że przybierzesz tuszy.

Banan z orzechowym masłem

Obierz banana ze skórki, przekrój wzdłuż na pół a także posmaruj cienką warstwą masła orzechowe. Te danie dostarczy twojemu ciału mnóstwa siły!

Orzechy

To doskonała alternatywa dla krakersów, czy paluszków. Nie zapominaj mimo wszystko, by selekcjonować te orzechy, które nie są ani prażone, ani solone.

Kanapka z szynką z indyka na chrupkim pieczywie

Wędlina drobiowa okazuje się bez wątpienia zdecydowanie bardziej niskokaloryczna niż ta, produkowana z mięsa wieprzowego. Wobec tego jeżeli masz możliwość, wybierz tę o niższej obecności tłuszczu.

Grecki jogurt z suszonymi warzywami

Jogurt grecki to następny przykład produktu spożywczego o olbrzymiej obecności białka. Jest dość zdrowy i musi zagościć na stałe w twoim menu!

Twarożek

Możesz przygotować go ze szczypiorkiem a także rzodkiewkami lub na słodko (użyj przykładowo stewii).

Chrupki kukurydziane

Możesz je zjeść o późnej porze, ale pilnuj, by taki wybryk nie zdarzał się nazbyt często. Od czasu do czasu nie zrobi to źle twojej sylwetce, ponieważ - mimo że pełne kalorii - chrupki kukurydziane są dość lekkostrawne. Nie zdołasz zjeść ich dużo, a jednocześnie twoja waga nie podniesie się.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 214 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietaodchudzanie