Kłamstwa na temat odchudzania

Kłamstwa na temat odchudzania

Redakcja

2016-09-30

brak komentarzy

Z pewnością zdarzyło ci się dawniej, ze względu słabej woli, całkowicie przerwać kurację odchudzającą. Czy zastanawiałaś się z jakiego powodu odniosłaś porażkę? Czy zastosowanie jakiejkolwiek kuracji odchudzającej jest dorym środkiem na wojnę ze zbędnym fałdkami? 

Dieta uniwersalna to fikcja 

Dieta, która jest efektywna dla wszystkich nie istnieje. Każda musi być dopasowana indywidualnie oraz brać pod uwagę skłonności konkretnej osoby. Według analiz, Polki najczęściej przerywają jadłospis ze względu słodkości. Bierze się także pod uwagę niedobór aktywności, podjadanie i niesystematyczne jedzenie składników. Musimy mieć na uwadze, że to, co spisuje się u przyjaciółki z pracy niezupełnie musi się sprawdzić w naszym przypadku. 

Kuracja dietetyczna - ciągły głód

Nic zdecydowanie bardziej mylnego. Zbilansowana dieta to ta, która uwzględnia przeróżne substancje pokarmowe, pozwalające na uniknięcie dokuczliwego uczucia głodu. Odmiana zwyczajów związanych z jedzeniem nie może okazać się przesadnie rygorystyczna, musi opierać się na ograniczaniu, a nie wykluczaniu. Niech nowy zestaw dań będzie urozmaiceniem, a nie listą wyrzeczeń.

Dobra dieta - błyskawiczny rezultat

Błąd! Rezultat zmian związanych z jedzeniem musi następować sukcesywnie. Długotrwała, konsekwentna zmiana nieodpowiednich zwyczajów skutkuje utratą nadprogramowych kilogramów. Błyskawiczny spadek na wadze zagraża efektem jo-jo, a więc powrotem straconych kilogramów z dokładką. Nie zapominajmy, że kuracja dietetyczna to nie błyskawiczne spalenie tkanki tłuszczowej, ale długotrwała modyfikacja zwyczajów żywieniowych. 

Suplement na zrzucanie nadwagi w ćwiczeń wyszczuplających i diety

Suplement na zrzucanie nadwagi - owszem pomoże w bitwie ze zbędnymi centymetrami, ale jedynie wówczas, gdy jest uzupełnieniem kuracji odchudzającej oraz treningów ruchowych. Skuś się na taki artykuł, który posiada substancje naturalne i nie zagrozi twojemu samopoczuciu i nie wywoła efektu jojo.

Nie zapominaj:

- wyłącznie ekspert dostosuje jadłospis do twoich oczekiwań, bezpośrednio przed wcześniejszym rozpoznaniem przyczyny przybierania na wadze;
- jadłospis musi się dobierać indywidualnie. Nie ma uniwersalnej kuracji odchudzającej dla wszystkich;
- dieta to odmiana zwyczajów związanych z jedzeniem, głodówka nie sprawdzi się w rzeczywistości oraz może wyrządzić krzywdę twojemu zdrowiu;
- jadłospis i aktywności możesz urozmaicić zażywając suplement zapewniający zrzucanie nadwagi.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Kankusta Duo Forte w promocji:
Kankusta Duo Forte
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 212 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

odchudzanie