Odtruwanie organizmu – potrzeba człowieka XXI wieku

Odtruwanie organizmu – potrzeba człowieka XXI wieku

Redakcja

2016-12-23

brak komentarzy

Stresujące sytuacje, szybkie tempo, byle jaka dieta, mała świadomość indywidualnych potrzeb, brak ruchu a także czasu dla siebie - to nasza rzeczywistość. Ten model życia bywa toksyczny, do tego dochodzą toksyczne relacje a także powiązane z nimi toksyczne emocje. Niedziwne, że czujemy się a także wyglądamy coraz gorzej. W takiej sytuacji pomoże systematyczne odtruwanie organizmu, które sprawi, że odzyskamy utracone siły witalne.

Detoks organizmu – dlaczego jest taki ważny?

Po co nam detoks? Dla naszego ciała detoksykacja to jak dla auta przegląd. Musimy robić ją systematycznie, by utrzymać się w jak najlepszym samopoczuciu fizycznym a także psychicznym przez długie lata. Problem tkwi w tym, że o samochody dbamy zdecydowanie bardziej aniżeli o samych siebie. Już wiele lat temu wybitny hinduski jogin, specjalista a także humanista Swami Sivananda pytał ludzi Zachodu: „Czemu nie troszczcie z taką sama uwagą o pojazd jakim jest wasz organizm a także kierowcę jakim jest wasz umysł?” Gdy w aucie zapala się czerwona lampka, pędzimy na stację, by dolać dobrej jakości benzyny. A gdy nasze ciało stara się zakomunikować własne wymogi, zazwyczaj je ignorujemy. Na przeforsowanie aplikujemy sobie zamiast relaksu kawę, akumulatory ładujemy napojami gazowanymi, podkręcamy poziom siły cukrem. Łatwiej nam zostać godzinę dłużej w pracy aniżeli odnaleźć 60 minut na jogę, szybciej wydać środki finansowe na leki aniżeli na organiczne jedzenie, łatwiej siedzieć w poczekalni u specjalisty aniżeli na poduszce medytacyjnej. Takie zachowania dezorganizują równowagę ciała a także narażają nas na spadek wydajności oraz wydolności, a w efekcie na groźne schorzenia.

Dla kogo oczyszczanie ciała może być trudniejsze?

Największym sprawdzianem odtruwanie organizmu zazwyczaj okazuje się dla ludzi, którzy piją sporo kawy, napoi alkoholowych a także palą, ponieważ pojawiają się wówczas objawy odstawienia. Objawy te trzeba przetrzymać. Najgorsze co można zrobić, to wziąć tabletkę. Zamiast tego powinno się pić sporo płynu a także ciepłych wywarów ziołowych, w miarę możliwości odpoczywać i dbać o odpowiedni relaks np. w postaci racjonalnej ilości snu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 458 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietaodchudzanie