Schudłam 5 kg w miesiąc na diecie jabłkowej!

Schudłam 5 kg w miesiąc na diecie jabłkowej!

Redakcja

2016-08-11

1 komentarz

Schudnąć 5 kg w miesiąc jest możliwe i co więcej - zdrowe! Chudniemy wtedy niewiele ponad 1 kg tygodniowo. Jest dużo różnorodnych metod na to, by błyskawicznie zmniejszyć wagę, ale sukces zapewni przede wszystkim zbilansowana dieta jabłkowa. Jeżeli dołączymy do niej sporo ruchu, możemy utracić 5 kg już w okresie trzydziestu dni na diecie jabłkowej.

Dieta jabłkowa nie definiuje się dietą redukującą kilogramy a detoksykacyjną organizm, mimo to można dzięki niej stracić sporo na wadze. Jabłka to świeże owoce wysokobłonnikowe, jak także dietetyczne (ok. 51 kcal). Za pomocą błonnika przedłużają wrażenie pełna po jedzeniu a także systematyzują perystaltykę jelit, dezynfekując przy tym żołądek i jelita ze zmagazynowanych w nim resztek. Co więcej jabłka stymulują wytwarzanie soku żołądkowego, co zdecydowanie przyspiesza efekt trawienia.

Jej zasadniczą zasadą okazuje się profilaktyka schorzeń dzięki codziennym spożywaniu jabłek. Nie jest to i tak jedyny warunek powodzenia diety jabłkowej. Drugi z nich to poszanowanie dyscypliny spożywania 5 lekkostrawnych pokarmów na dzień. Oprócz poprzedzania każdego posiłku zjedzeniem jabłka musimy się też wyrzec kalorycznego mięsa, ryb a także nabiału, zawiesistych zup oraz sosów, włoskiego makaronu, oraz roślin strączkowych i kapusty.

Pensylwańscy uczeni, którzy opracowali dietę jabłkową, zalecają także 3-dniowe detoksy, polegające na jedzeniu tylko jabłek i piciu jak największych ilości wody mineralnej (a każdego dnia po wstaniu z łóżka roztworu wody mineralnej z łyżką octu z jabłek). Tak nieco nużącej diety nie można  stosować zbyt często, bo może ona przyczynić się do braku składników odżywczych skutkujących anemię.

Czy da się schudnąć 5 kg w miesiąc bez ćwiczeń?

Sama zbilansowana dieta nie przynosi takich rezultatów jak w połączeniu ze wzmożoną aktywnością ruchową. Aby schudnąc 5 kg w miesiąc, musimy zatem zadbać wyłącznie  nie tylko o rozsądne menu, ale także o dużą dawkę ruchu z tym że nie muszą to być katorżnicze treningi. Bardzo dobre rezultaty w pozbyciu się paru kilogramów dają także przyjemniejsze formy aktywnego spędzania czasu, jak przykładowo pływanie (1006 kcal), podróż na rowerze (1337 kcal), taniec (1118 kcal), bieg (1643 kcal) czy skakanie na skakance (1353 kcal).

Drogą do zwycięstwa okazuje się regularność i wytrwałość by uzyskać zadowalające rezultaty, musimy trenować sport przez 40-60 min 2-3 razy tygodniowo. Dieta jabłkowa to dobry sposób na nie tylko schudnięcie 6 kg w miesiąc ale również oczyszczenie żoładka i jelit z toksyn i poprawę samopoczucia. Stosuj jednak tę dietę nie dłużej niż miesiąc ze względu na dość ubogie składniki odżywcze w niej zawarte.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 210 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

bilalakbar83

2016-08-16 15:21:20


jabłka mają akurat to do siebie że są mało tuczące a świetnie zapychają żolłądek

dietaodchudzanie