Typ figury: gruszka. Jaka jest najlepsza dieta dla gruszki?

Typ figury: gruszka. Jaka jest najlepsza dieta dla gruszki?

Redakcja

2016-09-21

brak komentarzy

Figura typu gruszka była w czasach starożytnych kojarzona z płodnością, co widać chociażby po figurkach bogiń, których zgrabne ramiona oraz niewielki biust są kontrastem dla szerokich bioder. Zobacz, co ci służy, a czego dobrze się wystrzegać a także jaka dieta będzie dla ciebie najlepsza, gdy posiadasz sylwetkę rodzaju gruszka.

Jak tyje figura rodzaju gruszka

Tłuszczyk gromadzi się na biodrach oraz udach. Wówczas zwiększa się dysproporcja w czasie między obszernym dołem a szczupłą górą. Gruszki nieczęsto posiadają brzuch, nawet gdy przybędzie im kilka nadprogramowych kilogramów. Problemów przysparzają im pośladki. Gdy gruszka tyje, zlewają się z linią bioder. Figura okazuje się wtedy wizualnie cięższa.

Dieta, gdy posiadasz typ figury gruszka

Ciało gruszki przejawia skłonności do magazynowania toksyn, a zatem do gromadzenia się tłuszczu. Wobec tego pani o takiej sylwetce nie spożywa składników wysoko przetworzonych ani konserwowanych. Wybiera żywność o niewielkim ig. Na przykład unika gotowanych kartofli, ponieważ posiadają wiele cukrowców, które są błyskawicznie przyswajane przez ciało a także zmuszają go do produkowania zwiększonej porcji insuliny. To powoduje, że nie używa on nagromadzonego tłuszczu do przerobienia go na moc. Na talerzu gruszki muszą się odnaleźć kasze, drób, świeże jagody lub ugotowane na parze jarzyny. Odstawić trzeba jasne pieczywo, makarony, ryż, banany, czerwone mięso, łakocie. Bez ograniczeń da się spożywać fasolkę, soczewicę, ziarna. Gruszka nie podjada, chyba że niewiele słodzony owoc. Musi spożywać sporo wody mineralnej. Alkohol jest wykluczony, jego wypijanie kończy się zaokrągleniem bioder, ud a także talii.

Czytaj także: Czy gazowane napoje szkodzą?

W co się ubierać?

Doskonałe są długie żakiety zakrywające biodra oraz pupę. Duże klapy lub detale przy szyi zniwelują rozbieżności pomiędzy małą górą a ogromnym dołem. Za to wąski pasek w talii podkreśli ją. W ubraniu gruszki więcej musi się dziać na górze – znaczne korale, szale, duże kolczyki, bolerka, bluzki w paski. Od pasa w dół – płaskie oraz ciemniejsze w barwie tkaniny. Doskonałe są spódnice w formie litery A oraz duże spodnie. Stroń od szczególnie krótkich spódnic, ponieważ wizualnie skracają nogi oraz poszerzają biodra. Nie dla gruszki są ciasne spodnie, ołówkowe spódnice, bryczesy a także pantofle zapinane w kostce.

Treningi, gdy posiadasz sylwetkę typu gruszka

Należy się skupić na ćwiczeniach, który rozwinie górne części ciała, wzmocni ramiona oraz mięśnie klatki piersiowej. Zaleca się więcej uwagi przeznaczyć także dbaniu o wyprostowaną figurę. By ją zachować, trzeba przez trochę mniej niż kwadrans każdego dnia chodzić z książką na głowie. Ściągając łopatki do tyłu oraz utrzymując się prosto, spowodujemy wrażenie osoby wyższej oraz szczuplejszej.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 277 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dietazdrowieodchudzanie