Jak działają superbrzuszki dr Tony'ego Catersiano?

Jak działają superbrzuszki dr Tony'ego Catersiano?

Redakcja

2016-09-09

brak komentarzy

Dopadło Cię już zdenerwowanie związane z założeniem kostiumu kąpielowego? Głowisz się jak błyskawicznie uwolnić się od niepotrzebnego tłuszczu z brzuszka? Mamy dla ciebie doskonały regularny trening. Za pomocą owej metody błyskawicznie osiągniesz swój wymarzony cel. Płaski brzuch w 7 dni? A możliwe to dzięki specjalnemu programowi dr Tony'ego Catersiano! A jak działają superbrzuszki dr Tony'ego Catersiano.

Płaski brzuch przed urlopem

Dwa centymetry mniej lub nawet 6 cm z obwodu i to w ciągu tygodnia! Takie z całą pewnością cuda można uzyskać, jeżeli sumiennie przyłożysz się do treningów dr Tony'ego Catersiano, lepszych nawet od treningu P90X! Jednak jest jedno „ale”. Ćwiczenia musimy wykonywać z odpowiednią starannością a także musimy się mobilizować do nich codziennie. Najdogodniej o stałej porze. Przeważnie jest potrzebne 6 tygodni, by zaobserwować rezultaty wykonywania brzuszków, a tu rezultaty zauważysz już po 7 dniach! Ćwiczenia dr Tony'ego Catersiano to nie zwykłe brzuszki, ale skuteczne brzuszki! Metoda wzbudza kontrowersje, bo nie wszyscy ufają w jej cudowne rezultaty po tak krótkim okresie. To mimo wszystko zależy od ciebie a także od twojej zawziętości. Łącząc aktywność z dodatkowym ruchem na łonie natury a także zbilansowaną dietą, z pewnością dostrzeżesz różnicę i pozbędziesz się oponki na brzuchu.

Zobacz też jak trenować z taśmami TRX!

Trening na płaski brzuch dr Tony'ego Catersiano

Superbrzuszki

Każdy chyba choć raz w życiu wykonywał brzuszki, ale chyba nie każdy testował superbrzuszki. Kładziemy się zatem na plecach a także unosimy zgięte nogi tak, by łydki były ułożone równolegle do podłoża. Następnie ręce krzyżujemy na piersiach a także napinamy mięśnie proste i skośne brzucha. Robimy wdech unosząc głowę i górną partię pleców. Teraz robimy wydech a także stopniowo opuszczamy plecy, ale nie kładziemy głowy na podłożu. Trening ten powtarzamy 50 razy.

Odwrócone brzuszki

Następnym ćwiczeniem na płaski brzuch są odwrócone brzuszki, w trakcie których także kładziemy się na plecach, ale tym razem przenosimy początkowo proste ręce za głowę a także chwytamy się rękoma. Następnie unosimy nogi tak, by były w pionie do podłoża, a potem lekko uginamy kolana. Teraz napinamy mięśnie brzuch, dociskamy plecy do podłoża a także robiąc wdech lekko unosimy biodra o parę centymetrów nad podłoże. Robiąc wydech upuszczamy biodra na podłogę. Trening powtarzamy 50 raz.Cały regularny trening powtarzamy jeszcze 3 razy, by być pewnym, że po 7 dniach będziemy mieli rzeczywiście płaski brzuch.

Więc jak działają superbrzuszki dr Tony'ego Catersiano? Efektywnie! 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

sportodchudzanie