Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy do każdej cery?

Perle Bleue Active Retention Age - gdzie kupić innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy do każdej cery?

Redakcja

2016-10-14

1 komentarz

Zmagasz się z zaawansowanymi oznakami starości? A może dopiero zauważyłaś parę niepokojących, powierzchownych linii w okolicach ust czy oczu? Bez względu na to, jaka jest Twoja odpowiedź zarówno w likwidacji powstałych już zmarszczek, jak i ich profilaktyce pomoże Ci Perle Bleue Active Retention Age. Gdzie kupić innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju cery?

Kompleksowa ochrona

Przede wszystkim Perle Bleue to zestaw - oprócz kremu na noc zawartego w 50 mililitrowym opakowaniu w pakiecie dostajemy także, a może przede wszystkim 5-mililitrowe ampułki z ekstraktem z algi śnieżnej. Jego głównym celem jest pobudzenie tzw. genu piękna, który odpowiedzialny jest za odpowiednie nawilżenie i elastyczność skóry. Alga śnieżna to roślina, która jest w stanie przeżyć w niemalże każdych, nawet bardzo surowych warunkach i tę moc przekazuje naszej zmęczonej już skórze.

Co do tego?

Ekstrakt z bulwy krokusa - pomaga w produkcji kolagenu i elastyny. Ulepsza komunikację międzykomórkową dzięki czemu skóra ma o wiele większą chłonność i szybciej absorbuje substancje aktywne.

Masło Shea - tzw. bomba witaminowa. Aktywizuje uśpioną skórę dostarczając jej witaminy A i E. Redukuje działanie wolnych rodników

Na stronie producenta możesz bez problemu dowiedzieć się o kolejnych składnikach Perle Bleue Active Retention Age. Gdzie kupić ten nowoczesny preparat? Również na stronie oficjalnego dystrybutora. Wystarczy parę kliknięć i gotowe!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 309 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

dominikaploch

2016-10-21 17:42:51


całkiem dobry a cena jak na mój portfel idealna:)

kobietyskórapielęgnacja urody