Perle Bleue z algą śnieżną. Czy ten krem działa?

Perle Bleue z algą śnieżną. Czy ten krem działa?

Redakcja

2016-09-07

brak komentarzy

Jedną z początkowych wyraźnych zapowiedzi starzejącego się ciała są u pań i zmarszczki mimiczne. Opłaca się mieć świadomość jednak, że w obecnych czasach owe szkodliwe zmiany skórne występują już u młodych, nawet nie trzydziestoletnich kobiet i z upływem czasu wyłącznie się nawarstwiają. To zatem niebezpieczny problem nie wyłącznie estetyczny, ale także psychiczny, nad którym opłaca się jak najszybciej zapanować. W aptekach jest dość dużo wszelkiego typu preparatów w formie kremów, ampułek, a choćby zastrzyków. Jedną z najbardziej interesujących oraz także najchętniej wybieranych preparatów tego rodzaju jest Perle Bleue Active Retention Age – czym wyróżnia się wśród innych specyfików?

Głównie, uwagę przykuwa postać preparatu, ponieważ ogólnodostępny jest przecież w specjalnym zestawie. W skład zestawu Perle Bleue wchodzi krem i ampułki z enigmatycznym, działającym cuda wyciągiem, a więc nieduże mieszadło umożliwiające higieniczne połączenie obu substancji aktywnych oraz użycie ich prawie błyskawicznie po przygotowaniu.

Alga śnieżna – wyjątkowy element aktywny przeciwzmarszczkowego serum Perle Bleue

W małej, pięcio-mililitrowej ampułce dorzuconej do zestawu jest nowoczesny na skalę światową budulec, przynoszący wyjątkowe rezultaty w bitwie ze starzejącą się tkanką skórną twarzy. To wysoce skoncentrowany wyciąg z algi śnieżnej, który badacze z całego świata bezzwłocznie zdążyli ochrzcić lepszym od kwasu hialuronowego czy botoksu! Co takiego niesamowitego jest w aldze śnieżnej? Głównie to roślina nad wyraz odporna na szkodliwe warunki środowiska – można nadmienić, że jest zdolna do życia oraz poprawnego rozwoju tylko w temperaturach ujemnych. Świetnie radzi sobie zatem w chłodnych, surowych, konserwujących wprost klimatach, które są nad wyraz kojące także dla cery.

Wyciąg z algi śnieżnej występujący w suplemencie Perle Bleue pobudza tak określany gen estetyki w skórze. To charakterystyczny fragment dna człowiEKA, odkryty zaledwie kilka lat temu przez azjatyckich badaczy. Precyzyjne mechanizmy jego działania do teraz nie są nam znane, lecz wiemy, że gen odgrywa istotną rolę w komórkowych procesach odbudowujących. W efekcie krem Perle Bleue pobudza zatem komórki skóry do większej produkcji włókien kolagenowych, a to przywraca tkance elastyczność oraz giętkość. Polepsza się owal twarzy, zanikają wszystkie dołka i rowki, a inne substancje kremu wyrównują kolor cery przywracając jej młodzieńczy wygląd.

Chcesz wypróbować działanie Perle Bleue na sobie? Dowiedz się więcej:

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 214 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

kobietyskórakosmetykipielęgnacja urody