Redukcja zmarszczek na szyi: zabiegi laserowe

Redukcja zmarszczek na szyi: zabiegi laserowe

Redakcja

2016-08-02

brak komentarzy

Golf to nie musi być najlepszym przyjacielem kobiety, która zmaga się z wiotką skórą szyi. Choć niemal każdy defekt można ukryć, to lepiej się go całkowicie pozbyć. Poznaj najlepsze zabiegi laserowe, które pozwolą Ci zredukować zmarszczki na szyi.

Szyja bezwzględnie obnaża wiek, szczególnie gdy jej kondycja kontrastuje z zadbaną cerą. Wpływa również na ramę, a więc cały kontur twarzy. Zabiegi upiększające skórę szyi robią się popularne z całą pewnością w okresie jesienno-zimowym.

Pobudź skórę do działania

Pogódź się z tym: jeżeli pragniesz, żeby skóra sama się zregenerowała, trzeba ją obudzić do działania. Im intensywniejsza pobudka, tym korzystniejszy rezultat. Stąd w terapiach anti-aging na okolicę szyi prym wiodą kuracje z wykorzystaniem igieł oraz laserów frakcyjnych. Wywołujemy kontrolowane mikrouszkodzenia cery, która dosłownie jest dziurkowana przy użyciu światła lub rollera. Ta inwazja pobudza w skórze mechanizmy naprawcze. Im głębiej wpłynie specjalista, tym większa będzie przebudowa skóry.

Rezultaty redukcji zmarszczek na szyi laserem pozwalają zaskoczyć: w miejscu uszkodzonych włókien kolagenowych powstanie nowa tkanka: odżywiona, bardziej jedwabista a także zdecydowanie bardziej jędrna. Regeneracja przyniesie najskuteczniejsze rezultaty, gdy mechaniczne podrażnienie skóry połączy się z mezoterapiami, na przykład z zastosowaniem elementów wzrostu z osocza krwi pacjenta.

Zabiegi autologiczne (a więc wykorzystujące czysty materiał pacjenta) to świetny środek na mobilizację żołądka do intensywnej produkcji kolagenu. Osocze bogatopłytkowe podawane jest przy użyciu igły w niewielkich odstępach.W rezultacie takiej kuracji skojarzonej skóra ma pretekst (mikronakłucia) oraz siłę (składnik aktywne z mezoterapii), by wytworzyć pełnowartościową, jędrną skórę. Wiadomo do przebudowy potrzeba czasu. Spłycenie niedoskonałości na szyi uwydatnione bywa już po I zabiegu, ale najrozsądniej wykonać serię dopasowaną do osobistych oczekiwań.

Zadbaj o wiotką szyję

Czemu terapie autoregeneracyjne sprawdzają się dokładnie na szyi? Bo trudno użyć na niej inne sposoby. Trudno wyobrazić sobie, że wszelkie dolegliwości rozwiąże wypełniacz, którym bez trudu wysmukla się inne miejsca, w tym rysy starzejącej się twarzy. To z pewnością wykluczone, jeżeli twoim kłopotami okazuje się tak zwana szyja indyka. Co to takiego? Z wiekiem skóra szyi gubi elastyczność. Staje się wiotka oraz masz wrażenie, że jest jej zwyczajnie za wiele. Więc wówczas gdy zrzuciłaś nagle dużo nadprogramowych kilogramów. Zwisający nadmiar wiotkiej skóry tuż pod nasadą brody lubi pokryć się siateczką niewielkich niedoskonałości. Z indyczą szyją nie zaleca się czekać. Szybkie spełnienie marzeń o jędrnej skórze owej partii ciała okazuje się możliwe, jeżeli zabierzemy się do pracy przy początkowych zwiastunach problemu. Niewielkie zwiotczenie nie będzie potrzebowało tak wielu powtórek. Zadowalające ujędrnienie skóry da wówczas choćby pojedynczy zabieg. Przy wyższych obwiśnięciach trzeba się liczyć z 3-4 powtórzeniami.

Cena zabiegów powodujących redukcję zmarszczek na szyi: ok 1400 zł mikronakłuwanie + osocze bogatopłytkowe: 790 zł., mezoterapia: ok 400 zł.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 189 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

skóra