Jaka suplementacja na stawy? Opaska Knee Active Plus - opinie 2016

Jaka suplementacja na stawy? Opaska Knee Active Plus - opinie 2016

Redakcja

2016-10-05

1 komentarz

Stawy to nic innego jak ruchome połączenia kości. Aby ten mechanizm działał prawidłowo konieczna jest dobra chrząstka stawowa, maź stawowa, a także odpowiedni przyczep mięśni i ścięgien. Gdy którykolwiek z tych elementów zawodzi niezbędne okazuje się wsparcie - opaska Knee Active Plus. Opinie (2016) na jej temat są jednoznaczne. 

„Już myślałam, że będę musiała chodzić o lasce, a czułam, że to jeszcze nie ten moment. Do tej pory byłam sprawną babcią i taką chciałam pozostać. Syn kupił mi opaskę Knee Active Plus i teraz znowu możemy chodzić na długie spacery.”

Barbara, Wrocław

Co warto wiedzieć o opasce?

Opaska jest szczególnie rekomendowana podczas rehabilitacji złamań, nadwyrężeń kolana i podczas uszkodzeń łękotki. Działa niczym stabilizator - usztywnia nogę i odciąża rzepkę od intensywnej pracy. Umożliwia utrzymanie odpowiedniej ciepłoty ciała, zaś wytworzona temperatura pobudza krążenie, zmniejsza stany zapalne i poprawia pracę mięśni.

Jakie suplementy na stawy?

Aby jeszcze bardziej wzmocnić stawy postawmy na suplementację bogatą w takie substancje jak:

  • glukozamina - budulec niezbędny w procesie tworzenia chrząstki stawowej, bez którego nie byłoby możliwe rownież odnowienie zapasów mazi stawowej. 
  • chondroityna - jeden ze składników wypełniających przestrzenie międzykomórkowe w tkankach łącznych. Deficyt substancji osłabia sprawność stawów.
  • witamina C - chroni stawy i ułatwia przyswajania glukozaminy i chondroityny. Niestety stany zapalne zmniejszają jej ilość w mazi stawowej.
  • kolagen - główny składnik ścięgien i podstawowe białko tkanki łącznej. Ilość zawartego w chrząstce kolagenu decyduje o jej wytrzymałości i odporności.
Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 333 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

nstashadud

2016-10-25 10:53:31


mojej babci z oseoporozą bardzo pomogła taka opaska. wygodna w obsłudze, prosta w obsłudze. każdy umiałby ją wyczyścić, umyć. świetny produkt.

zdrowieleki i suplementy